top of page
karavan su deposu bodrum.tif

Karavan Temiz Su ve Atık Su Depolar

KARAVAN TEMİZ VE ATIK SU DEPOSU
Kullanım yeri dar ve küçük olan yerlerde yüksek sıvı depolamak için karavan su depoları tercih edilebilir.  Karavan temiz su deposu ve karavan atık su deposu ile karavan seyahatlerinizde temel su ihtiyaçlarınıza kolayca çözüm bulabilirsiniz. Karavan su depoları kullanım durumunuza göre farklı kapasitelerde üretilmektedir. 50 litreden başlayarak 500 litre kapasiteye kadar dar alanlarda kullanabilmeniz için karavan su depoları üretilmektedir.
Su insanlık için önemli bir sıvı kaynağıdır. Anlık olarak su tüketme ihtiyaçlarımız oluşacağından dolayı seyahat esnasında içme suyu ihtiyaçlarımızı karavan içerisinde muhafaza ettiğiniz karavan temiz su depolarından karşılayabilirsiniz. İsterseniz musluk bağlantısı yapılarak kullanılabilir isterseniz uygun bir alana yerleştirerek depo üzerindeki musluk vasıtasıyla anlık olarak içme suyu ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.
Karavanlar için özel üretilen depoları karavanın alt kısmında, arka teker alanında, bagajda, karavan üzerinde veya dolap içlerinde saklanarak su ihtiyaçlarını için çözüm olabilmektedir

karavan su deposu.jpg
bottom of page